Kategorie
Informacje ogólne

Zapraszamy do odwiedzenia portalu wabank.pl

Zapraszamy do odwiedzenia portalu finansowego wabank.pl My już skorzystaliśmy z pomocy ekspertów, którzy współpracują z serwisem. Teraz pora na innych. Szukaliśmy informacji o tym, jak szybko zdobyć pieniądze na budowę kominka. Potrzebowaliśmy pożyczki gotówkowej na korzystnych warunkach. Nasza sytuacja jest dość skomplikowana, dlatego nie obeszło się bez wielu pytań. Najpierw staraliśmy się sami ustalić co powinno wzbudzić nasze zainteresowanie, ale nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego zestawienia ofert z produktami bankowymi. I z pomocą przyszedł nam wabank.pl.

Na portal trafiliśmy po raz pierwszy w styczniu i od tamtej pory bywamy na nim regularnie. Nie tylko śledzimy nowe produkty, które zostały wypuszczone na rynek przez banki, ale i czytamy newsy o działaniach ministrów, zmianach w ustawach. Tym sposobem już dwa razy skorzystaliśmy z ciekawych promocji dotyczących oszczędzania naszych zaskórniaków. Teraz ponownie się skusimy, w związku z tym, że od lipca nie będzie możliwości trzymania pieniędzy na lokatach antybelkowych musimy wybrać jakąś korzystną ofertę i chociaż na te pozostałe 4 miesiące zainwestować kapitał.

Jeśli interesują Was dobre lokaty bankowe, nadal jeszcze te antybelkowe, które cieszą się ogromną popularnością już od przeszło dwóch lat, albo konta oszczędnościowe otwierane przy ROR-ach, czy też inne produkty strukturyzowane to z pewnością wabank.pl jest stroną dla Was. Są tam także pozabankowe kredyty hipoteczne przez internet. Ze swojej strony możemy zachęcić także do czytania interesujących artykułów i zadawania pytań ekspertom. Nam pomogli przy wyborze kredytu gotówkowego.

Dodaj komentarz