Kategorie
Informacje ogólne

Kominki wykonawcy

Rosnący popyt na usługi budowlane powoduje, że coraz ciężej jest znaleźć dobrego wykonawcę  w tym zakresie. Dotyczy to także projektowania i budowy kominków. W związku z tym chcieli byśmy zaproponować wszystkim zainteresowanym firmom możliwość umieszczania tutaj nieodpłatnie informacji o swojej ofercie. Aby jednak taka promocja miała sens, konieczne jest załączenie fotografii dokumentującej wykonane przez nich, przykładowe prace.

kominki
kominki

Mamy nadzieję, że dzięki takiej inicjatywie zarówno inwestorzy jak i wykonawcy będą bardziej zadowoleni z ewentualnej współpracy. Ponieważ nie chcemy zawężać tematyki tylko do kominków domowych, wkładów kominkowych itp. , zapraszamy do reklamowania się także przedsiębiorstwa pośrednio związane z tą branżą. Przykładowo wciąż używane piece kaflowe są niejednokrotnie poszukiwanym towarem przez wielu ludzi. Nie chcemy tutaj pomijać nikogo. Mile widziane są też firmy, które oferują kominki ogrodowe, czy grile. Im więcej będzie ofert tym bardziej kompleksowe będą rozwiązania podjęcia współpracy.

Oczywiście bardzo ważne miejsce w tym wszystkim zajmą także komentarze pochodzące od inwestorów zadowolonych, bądź nie, z wykonanej pracy.

Wszyscy zainteresowani wspomnianą wyżej promocją swojej firmy proszeni są o wysłanie stosownego maila na adres [email protected] . Po pozytywnym rozpatrzeniu takiego zgłoszenia utworzymy konto do logowania umożliwiające wprowadzenie ofert.

1 odpowiedź na “Kominki wykonawcy”

Zajmuje sie projektowaniem ogrodow i przez przypadek znalazlam Cie w google, szukajac cos o ogrodach! Czekam na bardziej rozbudowane wpisy- chętnie wykorzystam te informacje przy projektowaniu ogrodow!

Dodaj komentarz